ARTYKUŁY BHP

Asortyment firmy Kris obejmuje przede wszystkim bogatą kolekcję artykułów BHP różnego przeznaczenia. Znajdziecie Państwo u nas wszelkie elementy stroju roboczego, które będą gwarancją bezpiecznie wykonywanych obowiązków zawodowych.

Kaski

Na budowie, podczas pracy przy dużych konstrukcjach stalowych, w stoczniach, kopalniach i wielu innych miejscach kask jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia pracownika. Kaski to gwarancja bezpieczeństwa, zdrowia, a czasem również i życia pracownika.

Okulary

Oczy to kolejna bardzo ważna część naszego ciała, której w czasie wykonywania przez nas obowiązków zawodowych, grozi niedostateczna ochrona. Dzięki odpowiednio wykonanym okularom, ochronimy Wasze oczy przed zagrożeniami mechanicznymi, cieplnymi, a także chemicznymi, oraz promieniowaniem i elektrycznością.

Słuchawki

Zagrożenia, jakie czyhają na pracowników w czasie wykonywania obowiązków zawodowych, nie ograniczają się jedynie do groźby stłumienia czy oparzenia części ciała. Zagrożeniem może być także zbyt duża liczba decybeli. Wiedzą coś o tym zwłaszcza te osoby, które na co dzień pracują w przemyśle.

Zatyczki do uszu

Zatyczki do uszu to drugi, obok słuchawek, artykuł BHP na poradzenie sobie z uciążliwym hałasem w swoim miejscu pracy. Zaoferujemy Państwu rozwiązanie zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku, przedstawiając zalety obu opcji. Postaramy się, by Wasze uszy były chronione tak samo dobrze, jak dłonie czy stopy.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że to nie jest oczywiście cała oferta naszego sklepu BHP. Zachęcamy do sprawdzenia innych części asortymentu, wśród którego nie brakuje produktów od zaufanych producentów o dużej renomie.

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Snickers Workwear

Snickers Workwear

Niekwestionowany lider w branży odzieży roboczej Firma Snickers Workwear jest liderem branży profesjonalnej odzieży roboczej i ochronnej. Chcąc zachować swoją pozycję poprzez ciężką pracę opartą na długoletnim doświadczeniu i umiejętności innowacyjnego przewidywania potrzeb klientów - nieustannie rozwija swoje produkty.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Snickerws Workwear
strona kontakt
logo Portwest

Portwest

PORTWEST - jest liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnej, wygodnej i najwyższej jakości odzieży roboczej i ochronnej spełniającej miedzynarodowe standardy. W ofercie pełny zakres akcesoriów BHP oraz środków ochrony indywidualnej pracowników.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Portwest
katalog kontakt
logo 3M

3M

Szeroki zakres środków ochrony osobistej najwyższej światowej jakości: kaski, okulary, maski, półmaski, słuchawki, zatyczki do uszu, filtry - od znanego producenta 3M - wszystko to w naszej ofercie

zdjęcie akcesoriów BHP firmy 3M
strona kontakt
logo Canis

Canis

W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Canis
katalog kontakt
logo Polstar

Polstar

Gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami surowych przepisów Unii Europejskiej daje wszystkim użytkownikom produktów tej firmy wymierne poczucie bezpieczeństwa. W ofercie pełny zakres akcesoriów BHP od tego dystrybutora.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Polstar
strona kontakt
logo Irudek

Irudek

Specjalistyczny sprzęt cenionego w świecie producenta środków ochrony przed upadkiem z wysokości oraz ochrony przed wypadkami oraz akcesoriów BHP. W ofercie: kaski, okulary, sprzęt ochrony indywidualnej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Irudek
strona kontakt
logo Cerva

Cerva

CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Cerva
katalog kontakt
logo Uvex

Uvex

Markowy dostawca systemów BHP - zajmujący się tworzeniem, produkcją oraz dystrybucją przemysłowych produktów ochronnych, które spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, funkcjonalności oraz innowacyjności.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Uvex
katalogi kontakt
logo Protekt

Protekt

Urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości – szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Protekt
katalog kontakt
logo Industrial Starter

Industrial

Firma z tradycją i szacunkiem. Rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Industrial Starter
strona kontakt
logo Reis

Reis

Wszystko co potrzebujesz do ochrony w pracy. Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Reis
katalog on-line kontakt

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY