ODZIEŻ MULTINORM

kris

Odzież multinorm ma za zadanie chronić pracownika przed różnymi zagrożeniami. Dzięki pewnego rodzaju uniwersalności, mogą z niej korzystać przedstawiciele różnych branż. Przede wszystkim, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie związane z wybuchem czy zapaleniem z powodu nawet krótkotrwałego kontaktu z ogniem. Będzie także dobrą ochroną przed różnymi zagrożeniami termicznymi, które spowodowane były łykiem elektrycznym. Warto w tym miejscu dodatkowo zaznaczyć, że przy zakupie nie musicie się martwić o dostosowanie typu odzieży do konkretnych zagrożeń. Oferowana odzież multinorm będzie bowiem chronić zarówno przed zagrożeniami występującymi wszystkimi razem, jak i każdym z osobna.

Bezpieczeństwo i wygoda

Oprócz tego, że oferowane materiały są odporne na różne czynniki, to warto dodatkowo zaznaczyć, że w żaden sposób nie ograniczają ruchów pracownika na stanowisku. Ważne jest, aby każda odzież ochronna, w tym również odzież multinorm spełniała właśnie te dwa warunki – zabezpieczała przed niebezpieczeństwem, a także umożliwiała nieskrępowane ruchy.

Odzież do spawania

Fakt, że posiadamy odzież multinorm, to nie wszystko. W asortymencie firmy Kris znajduje się bowiem także rozbudowany zakres odzieży niepalnej, takiej, która zabezpieczy w pewnym stopniu przed upadkiem, oraz wiele innych typów. To, co Państwo wybierzecie, zależy tylko i wyłącznie od Was. Zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą odzieży ochronnej, a w przypadku pytań, do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Portwest

Portwest

Wszystkie nowe produkty PORTWEST są tak projektowane, aby dostosować się do zmieniających potrzeb użytkowników, oferta obejmuje bardzo szeroki asortyment odzieży multinorm. Wszystkie produkty tej marki znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

zdjęcie odzieży multinorm Portwest
katalog kontakt
logo Planam

Planam

Specjalistyczna odzież robocza i rekreacyjna uszyta z najwyższych jakościowo gatunków tkanin z możliwościa wszywania emblematów firm. Firma PLANAM zaliczana jest do wiodących przedsiębiorstw w branży odzieży roboczej. Wśród topowych produktów tej firmy szczególnie polecamy odzież z serii MAJOR PROTECT oraz ODZIEŻ OCHRONNĄ DLA SPAWACZY.

zdjęcie odzieży multinorm Planam
strona kontakt
logo Canis

Canis

Wiodący producent i dystrybutor produktów BHP. W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

zdjęcie odzieży multinorm Canis
katalog kontakt
logo Sioen

Sioen

Profesjonalna odzież multinorm. SIOEN oferuje szeroką gamę profesjonalnej odzieży roboczej, jak płaszcze przeciwdeszczowe, odzież o podwyższonej widoczności, ochrona przed ogniem i wyższymi temperaturami czy ubrania antystatyczne. I wiele, wiele więcej.

zdjęcie odzieży multinorm Sioen
strona kontakt
logo Cerva

Cerva

Coraz wyższa jakość i bardziej przystępne ceny. CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

zdjęcie odzieży Cerva
katalog kontakt
logo Industrial Starter

Industrial Starter

Firma z tradycją i szacunkiem. Rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjęcie odzieży multinorm Industrial Starter
strona kontakt
logo Reis

Reis

Wszystko co potrzebujesz do ochrony w pracy. Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjęcie odzieży multinorm Reis
katalog on-line kontakt
logo AJ Group

Marka PROS/AQUAPROS

To najwyższej jakości specjalistyczna odzież wodoochronna, stworzona da najbardziej wymagających użytkowników - producentem jest AJ Group Sp. z o.o., jakość potwierdzona liczymi certyfikatami

zdjęcie odzieży AJ Group
katalog kontakt

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY