ODZIEŻ ROBOCZA

kris

Bluza czy spodnie robocze mają za zadanie chronić pracownika przez szkodliwymi warunkami, jakie panują w środowisku pracy. Decydując się na ich zakup, musicie Państwo wziąć pod uwagę szereg czynników, które wpłyną na ostateczny wybór. Zdając sobie sprawę z charakteru obowiązków wykonywanych przez pracowników, w pierwszej kolejności należy ocenić, z jakiego materiału musi być wykonana odzież robocza. Przy analizie warto pomyśleć także nad tym strojem, którego obecnie używają pracownicy i na jego podstawie, znajdując zalety i wady, dobrać optymalne nowe rozwiązanie. Zarówno spodnie, jak i bluza czy buty robocze powinny być dostosowane do konkretnych warunków, w jakich będą wykorzystanie. Oznacza to, że jeden ubiór wybierzecie Państwo dla mechanika samochodowego, a inny dla pracownika przetwórni spożywczej. Nasza hurtownia odzieży roboczej we Wrocławiu zapewnia szeroki wybór ubiorów dostosowanych do pracy na różnych stanowiskach. W asortymencie mamy fartuchy laboratoryjne, kurtki ocieplane, spodnie robocze typu ogrodniczki i wiele innych artykułów.

Spojrzenie w przyszłość

Kolejnym czynnikiem, który powinien mieć wpływ na wybór odzieży roboczej, jest potrzeba późniejszej konserwacji włącznie z jej kosztem. Udzielimy informacji na temat tego, jak należy dbać o zakupione elementy stroju roboczego. Warto także przed podjęciem ostatecznej decyzji zaczerpnąć opinii u osoby, która w firmie odpowiada za BHP. Na początek należy raczej zakupić jedynie kilka kompletów odzieży roboczej i sprawdzić je w realnych warunkach pracy. Wiadomo bowiem, że założenia teoretyczne mogą się znacząco różnić od rzeczywistości. Nasza hurtownia odzieży roboczej jest prowadzona przez specjalistów w dziedzinie BHP. Dlatego podpowiadają oni, na jakie parametry i modele zwracać uwagę, podczas zakupu ubrań do konkretnego zakładu pracy.

Oferta nasza zawiera produkty firm

Snickers - logo

Odkryj odzież roboczą nowej generacji

Doskonała pod każdym względem odzież wykonana z wysokiej klasy materiałów przyjaznych człowiekowi, oddychających tkanin, niezwykle odpornych na wszelkie warunki przemysłowe. Zaprojektowana by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy produkt jest poddawany bardzo surowym testom i wnikliwej kontroli jakości we wszystkich fazach produkcji.

odzież robocza Snickers
strona kontakt
Portwest - logo

Ponad 100 lat doświadczenia w każdym ściegu

Portwest – to niekwestionowany lider pod względem projektowania i produkowania odzieży roboczej. Cechują ją nie tylko wygoda użytkowania, ale również nowoczesność i fakt, że spełnia wszelkie międzynarodowe standardy. Artykuły są dostosowywane do potrzeb użytkowników.

odzież robocza Portwest
katalog kontakt
Sioen - logo

Profesjonalna odzież robocza

SIOEN oferuje szeroką gamę profesjonalnej odzieży roboczej, jak płaszcze przeciwdeszczowe, odzież o podwyższonej widoczności, ochrona przed ogniem i wyższymi temperaturami czy ubrania antystatyczne. I wiele, wiele więcej.

odzież robocza Sioen
strona kontakt
Planam - logo

Odzież, która przyciąga wzrok!

Specjalistyczna odzież robocza i rekreacyjna uszyta z najwyższych jakościowo gatunków tkanin z możliwościa wszywania emblematów firm. Firma PLANAM zaliczana jest do wiodących przedsiębiorstw w branży odzieży roboczej. Wśród topowych produktów tej firmy szczególnie polecamy odzież z serii MAJOR PROTECT oraz ODZIEŻ OCHRONNĄ DLA SPAWACZY...

odzież robocza Planam
strona kontakt
Polstar - logo

Znany i ceniony

Ubrania nowej generacji z kolekcji: BRIXTON, MAX-POPULAR, BENEFIT, WINTERMAN zarówno na lato jak i zimę wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów o wysokiej gramaturze. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii uzyskano bardzo wysoki komfort pracy przy jednoczesnym zachowaniu trwałości, dostępnych jest aż 50 rozmiarów na 50 typów sylwetek...

odzież robocza Polstar
strona kontakt
Dunderdon - logo

To produkt tworzy markę

Trwała, doskonałej jakości odzież roboczą dla każdego w przystępnej cenie. Designerska odzież miejska, przeznaczona dla młodych profesjonalistów - ponadczasowe ubrania o doskonałym wykonaniu, które można wykorzystać w pracy, czasie wolnym, czy podczas wypraw za miasto.

Odzież robocza Dunderdon
strona kontakt
Canis - logo

Wiodący producent i dystrybutor produktów BHP

W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

Odzież robocza Canis
katalog kontakt
Cerva - logo

Coraz wyższa jakość i bardziej przystępne ceny

CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

Odzież robocza Cerva
katalog kontakt
Sara - logo

Nowoczesna technologia i wzornictwo w produkcji odzieży roboczej

Wykwalifikowany zespół pracowników, komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze - to połączenie daje Państwu gwarancję jakości i powtarzalności produktów. Mnogość kolekcji, duża paleta kolorów, oraz szeroka gama rozmiarów to duża szansa na wybranie odpowiedniego produktu.

Odzież robocza Sara
katalog kontakt
Industrial Starter - logo

Firma z tradycją i szacunkiem

Rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

Odzież robocza Industrail Starter
strona kontakt
Reis - logo

Wszystko co potrzebujesz do ochrony w pracy

Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Odzież robocza Reis
katalog on-line kontakt
Dickies - logo

Poznaj amerykańską jakość

Odzież robocza o marce handlowej Dickies® jest sławna na całym świecie z powodu jej właściwości, wygody oraz trwałości i jest używana w wielu gałęziach przemysłu od rolnictwa i upraw ogrodowych do budownictwa i przemysłu petrochemicznego.

Odzież robocza Dickies
katalog kontakt
Pros - logo

Marka PROS/AQUAPROS

to najwyższej jakości specjalistyczna odzież wodoochronna, stworzona da najbardziej wymagających użytkowników - producentem jest AJ Group Sp. z o.o., jakość potwierdzona liczymi certyfikatami

Odzież robocza PROS
katalog kontakt

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY