BUTY ROBOCZE

kris

Zgodnie z krajowymi przepisami Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy, praca wykonywana w niebezpiecznych warunkach wymaga odpowiedniego wyposażenia w postaci odzieży ochronnej, w tym obuwia. Buty robocze powinny spełnić bardzo konkretne wymagania, dlatego ich zakup musi być wcześniej dokładnie przemyślany. Ta część stroju nie tylko stanowi podstawowe wyposażenie pracowników, uzupełniając standardową odzież BHP, ale jej zadaniem jest także ochrona ich stóp. Co należy wziąć pod uwagę przy wybieraniu butów roboczych? Przede wszystkim wygodę oraz warunki, w jakich będą pracować osoby z nich korzystające. Warto zwrócić uwagę nie tylko na samo miejsce pracy, ale także wszelkie zagrożenia zdrowia, jakie tam występują. Konieczne jest też staranne dopasowanie rozmiaru obuwia. Niewygodne, zbyt małe lub za duże buty mogą być równie poważnym zagrożeniem jak ich brak. Dlatego nasz sklep BHP zapewnia nie tylko rozmaite modele trzewików czy sandałów, ale też szeroki wybór ich rozmiarów.

Bezpieczeństwo to nie wszystko

Chociaż kupno butów roboczych stoi pod znakiem zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom, które będą z nich korzystać, nie możemy zapomnieć, że mają one służyć do poruszania się. Idąc tym tropem, warto pamiętać, że nie powinny w żaden sposób ograniczać ruchów – chodzenia, kucania czy wchodzenia po schodach. Jednocześnie muszą też zapewniać ochronę przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego zostały wykonane buty robocze. Jeżeli zależy Państwu na wysokiej odporności termicznej, warto postawić na elementy z poliuretanu. W przypadku, gdy interesuje Was większa wytrzymałość na przebycia elektryczne, należy zwrócić uwagę na buty robocze oznaczone symbolem PU/PU.

Nasz sklep BHP oferuje bardzo bogaty wybór modeli, wśród których zapewne znajdują się buty, jakich Państwo szukają. W przypadku chęci skorzystania z oferty prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Jesteśmy przekonani, że dobierzemy takie buty robocze i odzież ochronną, które spełnią Wasze wymagania.

Oferta nasza zawiera produkty firm

Base Protection - logo

Wygoda Twojej stopy

Oferowane buty to efekt najnowszych technologii i funkcjonalnych rozwiązań. Base Protection jest innowacyjnym liderem branży obuwia ochronnego oferującym produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę klienta, logistykę i szkolenia dla dystrybutorów. Wartością dodatnią firmy Base Protection jest dbałość o bezpieczeństwo środowiska naturalnego.

zdjęcie butów Base Protection
strona kontakt
Portwest - logo

Wygodne i nowoczesne

Linia obuwia roboczego STEELite producenta PORTWEST to innowacyjność i wykonanie z najlepszych materiałów. Obuwie to chroni użytkownika przed ryzykiem urazu spowodowanego przez niebezpieczne przedmioty w czasie pracy w środowisku zagrożenia.
Obuwie bezpieczne jest certyfikowane na zgodność z EN345 i ENISO 20345:2004.

obrazek butów Portwest
katalog kontakt
Solid Gear - logo

Solid Gear

Solid Gear oferuje najwyższej jakości obuwie robocze dla profesjonalistów, będące doskonałym połączeniem sportowego wyglądu, technicznej funkcjonalności i dbałości o każdy szczegół.
System zapięciowy BOA, podnoski z włókna szklanego, wkładki kompozytowe, VIBRAM

obraz obuwia Solid Gear
strona kontakt
Toe-Guard - logo

Toe Guard

Najwyższej jakości obuwie robocze dla profesjonalistów, będące doskonałym połączeniem sportowego wyglądu, technicznej funkcjonalności i dbałości o każdy szczegół, będący wyraz prawdziwej pasji w tworzeniu obuwia.

zdjecie butów Toe Guard
strona kontakt
logo PPO

PPO Strzelce Opolskie

Oferowane przez nas obuwie PPO może być stosowane na wielu różnych stanowiskach - a modele są od prostych, ekonomicznych po nowoczesne, zaawansowane technologicznie. To co wyróżnia obuwie od PPO to to, że jest ono produkowane w Polsce i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.

zdjecie butów PPO Strzelce
katalog kontakt
logo Urgent

Urgent

Jeden z najpopularniejszych w Polsce producentów obuwia roboczego i odzieży roboczej. Produkty tej firmy charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, są również bardzo trwałe, a także posiadają wszystkie wymagane w Polsce certyfikaty.

zdjecie butów Urgent
strona kontakt
logo Medibut

MediBut

Ceniony producent niezwykle popularnych i wygodnych butów roboczych i ochrnnych z przeznaczeniem do służby zdrowia i gastronimii. Różnorodność wzorów uzupełnia obuwie profilaktyczne oraz bardzo popularne drewnia. Wykonane na spodach antypoślizgowych, z podeszwą odporną na kontakt z wszelkiego rodzaju olejami czy tłuszczami; elektrostatyczne.

zdjecie butów Medibut
strona kontakt
logo Canis

Canis

Obuwie robocze znanego i cenionego czeskiego producenta i dystrybutora artykułów BHP. Wygodne, przeznaczone do różnego rodzaju prac - spełniające wszystkie normy europejskie.

zdjecie butów Canis
katalog kontakt
logo Polstar

Obuwie ochronne Polstar Max

Obuwie wykonane z bardzo mocnej i wytrzymałej pełnoziarnistej skóry buffalo. Podeszwa - specjalnie utwardzona, super wytrzymała, antypoślizgowa.
Obuwie marki POLSTAR MAX spełnia wymagania normy EN ISO 20345.

zdjecie butów Polstar
strona kontakt
logo Cerva

Cerva

Firma CERVA - oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej. Znana z takich linii produktowych jak: Australian Line, Black Knight, CRV, Červa, Ear Defender, Electra, Free Hand, iSpector, KIXX, Panda, Raven, Spirotek, Vektor.

zdjecie butów Cerva
katalog kontakt
logo Industrial Starter

Industrial Starter

Nowa linie klasycznego obuwia ochronnego. Zaprojektowana z myślą o pracy w przemyśle oraz dla użytkowników poszukujacych obuwia typu “basic”, alespełniajacego funkcje ochronne oraz komfortowe. Innowacyjna podeszwa z dwuwarstwowego PU o różnej gęstości, zapewnia doskonałą ochronę przed poślizgiem. Nowoczesny design i wysoka oddychalność dopełniają nową linię marki ISSA.

zdjecie butów Industrial Starter
strona kontakt
logo reis

Reis

Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjecie butów Reis
katalog on-line kontakt

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY