RĘKAWICE ROBOCZE

kris

W momencie, kiedy mamy do wykonania jakiekolwiek prace fizyczne, rękawice robocze są naszym nieodzownym wyposażeniem. Przede wszystkim, chronią nasza dłonie przed zabrudzeniem oraz działaniem szkodliwych czynników chemicznych. Oferowane rękawice robocze będą również przeciwdziałać otarciom i urazom i pomogą w wykonywaniu wielu czynności, które bez ochrony dłoni byłyby albo trudne albo niemożliwe do realizacji. W asortymencie znajdziecie elementy wykonane z solidnego, wysokiej jakości materiału przez zaufanego producenta.

Bezpieczeństwo i wygoda

Bez względu na charakter wykonywanych obowiązków zawodowych, dłonie, a także nadgarstki, są tymi częściami ciała, które należą do szczególnie angażowanych. Noszenie rękawic roboczych w przypadku wielu zawodów jest właściwie obowiązkiem. Jeżeli ktoś pracuje przy budowie dróg czy w laboratorium, to doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, chociaż o noszeniu rękawic roboczych decydują w tym przypadku różne czynniki. Jednocześnie w wielu przypadkach poza kupnem odzieży roboczej, warto zastanowić się nad zainwestowaniem w odzież ochronną – wszystko tutaj zależy od specyfiki pracy i ryzyka z nią związanego.

Konsultacja

Na rynku znaleźć można bardzo różne modele rękawic roboczych. Prężnie rozwijająca się technologia otwiera przed nami bardzo duże możliwości, które wystarczy jedynie wykorzystać. Jesteśmy w stanie zapewnić klientom bardzo różne modele rękawic roboczych. W przypadku chęci skorzystania z oferty, prosimy o skontaktowanie się z naszym przedstawicielem. Jeżeli przedstawicie swoje potrzeby pracownikowi hurtowni BHP, jesteśmy przekonani, że dobierze on najlepszy model w Waszym przypadku.

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Snickers

Rękawice do zadań specjalnych

Zapewniające pewny chwyt, wykonane z nowoczesnych materiałów, elastyczne i zapewniające optymalną wygodę i dopasowanie. Doskonały wybór za rosądną cenę. Dłonie są Twoim najważniejszym narzędziem. Dlatego SNICKERS Workwear zdecydował się stworzyć najlepsze rękawice robocze, jakie można sobie wyobrazić.

zdjecie rękawic Snickers
strona kontakt
logo Portwest

Wysoka jakość, wysoka wytrzymałość

Bardzo wysokiej jakości elastyczne rękawice ogólnego stosowania doskonale przylegające do dłoni. Wykonane z trwałych materiałów z dodatkowymi wzmocnieniami. Jedne z najpopularniejszych rękawic na rynku - różne wzory, do różnych zastosowań.

zdjecie rękawic Portwest
katalog kontakt
logo Canis

Canis

W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP.

zdjecie rękawic Canis
katalog kontakt
logo Polstar

Polstar

Oferujemy pełny asortymen specjalistycznych rękawic tego producenta, m.in. popularne serie:
COVENT i HADDOCK
Przeznaczone do prac w trudnych warunkach.

zdjecie rękawic Polstar
strona kontakt
logo Cerva

Cerva

CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

zdjecie rękawic Cerva
katalog kontakt
logo Uvex

Uvex

Wysoce specjalistyczne rękawice ochronne. Nowoczesny zakład produkcyjny zapewnia najwyższą jakość produktów na każdym etapie procesu produkcyjnego, od opracowywania przędzy po indywidualną produkcję realizowaną na zamówienie. Oferujemy różne modele do wielu zastosowań.

zdjecie rękawic Uvex
katalogi kontakt
logo Industrial Starter

Industrial Starter

Firma z tradycją i szacunkiem - rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjecie rękawic Industrial Starter
strona kontakt
logo Reis

Reis

Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjecie rękawic Reis
katalog on-line kontakt

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY