Artykuły BHP

kris

Asortyment firmy Kris z siedzibą we Wrocławiu obejmuje przede wszystkim bogatą kolekcję artykułów BHP różnego przeznaczenia. Poza odzieżą i obuwiem znajdziecie Państwo u nas również bogaty wybór środków ochrony osobistej pracownika, które zagwarantują mu bezpieczeństwo w specyficznych warunkach pracy. Niektóre z nich są zalecane w celach profilaktycznych. Innych – takich jak ochronniki słuchu przy głośnych maszynach czy kaski na placu budowy – wymagają od pracodawcy przepisy BHP. W naszym sklepie znajdziecie Państwo profesjonalne artykuły BHP, które umożliwią Wam wyposażenie pracowników w odpowiednie środki ochronne. Proponujemy też rękawice, środki ochrony słuchu i wzroku oraz szereg specjalistycznych produktów do pracy na wysokościach. Wszelkie elementy stroju roboczego oraz artykuły BHP będą gwarancją bezpiecznie wykonywanych obowiązków zawodowych.

Sprzęt BHP, środki ochrony osobistej

Sprzęt BHP to dodatkowe wyposażenie służące ochronie zdrowia i życia pracowników. Ma znaczenie zwłaszcza w przypadku osób pracujących w miejscach, gdzie występują różnego rodzaju poważne zagrożenia. To na przykład sprzęt do pracy na wysokości czy dla stacji transformatorowej, ale też taki, który jest potrzebny w każdych warunkach zagrożenia. Sprzęt BHP powinien być bezpłatnie przydzielany przez pracodawców, ponieważ pracownik nie może wykonywać swoich obowiązków bez środków ochrony osobistej.

Zaopatrując się w odpowiednie artykuły BHP, zawsze warto kupić je u rzetelnego i znającego tematykę dostawcy. Daje to pewność, że kupione akcesoria sprawdzą się w codziennym użytkowaniu i długo posłużą. Co ważne, sprzęt BHP powinien być ewidencjonowany, należycie przechowywany, konserwowany i kontrolowany (codziennie po skończonej pracy przez użytkującego pracownika i okresowo przez uprawnioną osobę). Nie można też przekraczać wskazanego przez producenta okresu trwałości produktu. Jeżeli termin ten minął i trzeba kupić nowy sprzęt BHP, znajdą go Państwo u nas. Oferujemy artykuły najwyższej jakości i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zaopatrujemy Klientów w asortyment dostosowany do wykonywanej pracy i stanowiący niezbędne wyposażenie dla pracownika. Pomożemy Państwu dobrać najodpowiedniejszy do wszystkich potrzeb.

Artykuły BHP dla różnych stanowisk pracy

Nasz asortyment obejmuje niezawodne artykuły BHP przeznaczone do pracy praktycznie w każdej branży. Stale wzbogacamy go o nowe produkty najlepszych na rynku dostawców. Wszystko po to, aby Klienci, którzy zaopatrują się u nas w odzież, buty czy dodatki przeznaczone do pracy w specjalnym środowisku, mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Mamy akcesoria BHP dla branży:

  • chemicznej,
  • medycznej,
  • budowlanej,
  • spożywczej,
  • wytwórczej,
  • transportowej i wielu innych.

Praca w trudnych warunkach wymaga zastosowania właściwie dobranych środków ochrony osobistej. Chodzi tu nie tylko o ubranie – m.in. bluzy, spodnie robocze i buty, ale także wszelkie akcesoria, które zapobiegają i minimalizują skutki upadków z wysokości, oparzeń, skaleczeń i wielu innych.

Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Mogą u nas Państwo zatem zakupić sprzęt i odzież hurtowo, jak i ich pojedyncze sztuki. Gwarantujemy stabilne, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo przy wyborze asortymentu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów BHP.

Kaski

Na budowie, podczas pracy przy dużych konstrukcjach stalowych, w stoczniach, kopalniach i wielu innych miejscach kask jest jednym z najważniejszych artykułów BHP na wyposażeniu pracownika. Zarówno twarz, jak i głowa to dwie z najbardziej newralgicznych części naszego ciała. To właśnie urazy głowy należą do głównych przyczyn poważnych powikłań zdrowotnych powstałych w wyniku upadku – niejednokrotnie prowadząc nawet do śmierci. Dlatego też należy skupić szczególną uwagę na zabezpieczeniu tych części ciała, wyposażając pracowników w odpowiednie kaski BHP.

Warto pamiętać, że kask ochronny to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a czasem również i życia pracownika.

Okulary

Oczy to kolejna bardzo ważna część ciała, której w czasie wykonywania obowiązków zawodowych może zaszkodzić niedostateczna ochrona. Dzięki odpowiednio wykonanym okularom ochronnym można zabezpieczyć oczy przed zagrożeniami mechanicznymi, cieplnymi, a także chemicznymi oraz promieniowaniem i elektrycznością.

Słuchawki

Zagrożenia, jakie czyhają na pracowników w czasie wykonywania obowiązków zawodowych, nie ograniczają się jedynie do groźby uderzenia czy oparzenia części ciała. Zbyt duża liczba decybeli może przyczynić się do poważnego uszkodzenia słuchu. Wiedzą coś o tym zwłaszcza te osoby, które na co dzień pracują w przemyśle. Słuchawki ochronne są dla nich artykułem BHP niezbędnym w codziennej pracy.

Zatyczki do uszu

Zatyczki do uszu to drugi, obok słuchawek, artykuł BHP, który zapewnia ochronę przed uciążliwym hałasem w miejscu pracy. Zaoferujemy Państwu odpowiednie rozwiązanie zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku, przedstawiając zalety obu opcji. Postaramy się, aby Wasze uszy były chronione tak samo dobrze, jak dłonie czy stopy.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że to nie jest oczywiście cała oferta naszego sklepu BHP. Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi artykułami BHP, prawdopodobnie również znajdują się one w naszym asortymencie. W przypadku braku dostępności poszukiwanych produktów jesteśmy w stanie sprowadzić je na indywidualne zamówienie bezpośrednio od producenta. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących konkretnych artykułów BHP zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Mają oni wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę w sprzedaży sprzętu BHP i wszelkiego rodzaju artykułów.

Pamiętajcie, że na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać. W przypadku artykułów i sprzętu BHP liczy się przede wszystkim jakość, skuteczność oraz niezawodność. Korzystając z oferty naszego sklepu, mogą być Państwo pewni, że wyposażą siebie, jak i swoich pracowników w najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

Zachęcamy do sprawdzenia innych kategorii naszego asortymentu.

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Snickers Workwear

Snickers Workwear

Niekwestionowany lider w branży odzieży roboczej Firma Snickers Workwear jest liderem branży profesjonalnej odzieży roboczej i ochronnej. Chcąc zachować swoją pozycję poprzez ciężką pracę opartą na długoletnim doświadczeniu i umiejętności innowacyjnego przewidywania potrzeb klientów - nieustannie rozwija swoje produkty.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Snickerws Workwear
strona kontakt
logo Portwest

Portwest

PORTWEST - jest liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnej, wygodnej i najwyższej jakości odzieży roboczej i ochronnej spełniającej miedzynarodowe standardy. W ofercie pełny zakres akcesoriów BHP oraz środków ochrony indywidualnej pracowników.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Portwest
katalog kontakt
logo 3M

3M

Szeroki zakres środków ochrony osobistej najwyższej światowej jakości: kaski, okulary, maski, półmaski, słuchawki, zatyczki do uszu, filtry - od znanego producenta 3M - wszystko to w naszej ofercie

zdjęcie akcesoriów BHP firmy 3M
strona kontakt
logo Canis

Canis

W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Canis
katalog kontakt
logo Polstar

Polstar

Gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami surowych przepisów Unii Europejskiej daje wszystkim użytkownikom produktów tej firmy wymierne poczucie bezpieczeństwa. W ofercie pełny zakres akcesoriów BHP od tego dystrybutora.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Polstar
strona kontakt
logo Irudek

Irudek

Specjalistyczny sprzęt cenionego w świecie producenta środków ochrony przed upadkiem z wysokości oraz ochrony przed wypadkami oraz akcesoriów BHP. W ofercie: kaski, okulary, sprzęt ochrony indywidualnej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Irudek
strona kontakt
logo Cerva

Cerva

CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Cerva
katalog kontakt
logo Uvex

Uvex

Markowy dostawca systemów BHP - zajmujący się tworzeniem, produkcją oraz dystrybucją przemysłowych produktów ochronnych, które spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, funkcjonalności oraz innowacyjności.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Uvex
katalogi kontakt
logo Protekt

Protekt

Urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości – szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Protekt
katalog kontakt
logo Industrial Starter

Industrial

Firma z tradycją i szacunkiem. Rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Industrial Starter
strona kontakt
logo Reis

Reis

Wszystko co potrzebujesz do ochrony w pracy. Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Reis
katalog on-line kontakt

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY