SPRZĘT DO PRAC NA WYSOKOŚCI

kris

Wykonywanie niektórych obowiązków wiąże się z określonym ryzykiem, co najlepiej widać w przypadku tych osób, które pracują na wysokości. Bez odpowiedniego zabezpieczenia ich stanowiska, wykonywanie zadań byłoby niemożliwe. Firma Kris zapewni Państwu rozbudowany asortyment sprzętu BHP, w którym nie zabraknie również wyposażnego przeznaczonego specjalnie dla tych, którzy pracują kilka metrów nad powierzchnią ziemi. Producenci, z którymi przez lata udało nam się nawiązać współpracę, są gwarancją solidnie wykonanego sprzętu, a ten z kolei, bezpieczeństwa Waszych pracowników.

Asortyment

Możliwości firmy Kris są bardzo rozbudowane. Obejmują one zróżnicowaną kolekcję, w skład której wchodzą:

  • Środki ochrony indywidualnej oraz linie asekuracyjne,
  • Szelki bezpieczeństwa,
  • Uprzęże,
  • Linki bezpieczeństwa,
  • Amortyzatory,
  • Samohamownie oraz samozaciski,
  • Zatrzaski,
  • Przyrządy zjazdowe,
  • Szelki bezpieczeństwa.

Zaopatrując się w oferowane elementy, macie pewność, że każdy produkt był sprawdzany pod kątem funkcjonalności i wytrzymałości. Wykonanie z wytrzymałych materiałów przy użyciu profesjonalnego sprzętu, zapewnia pełną opiekę na każdym kroku. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych producentów (wielu z nich dostarcza nam także odzież ochronną), a w przypadku zainteresowania konkretnym elementem w asortymencie, lub chęci skorzystania z oferty – do kontaktu.

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Irudek

Irudek

Specjalistyczny sprzęt cenionego w świecie producenta środków ochrony przed upadkiem z wysokości oraz ochrony przed wypadkami. W ofercie: Środki ochrony indywidualnej i linie asekuracyjne, szelki, uprzęże, linki, amortyzatory, samohamownie i samozaciski, zatrzaski, przyrządy zjazdowe, punkty zaczepienia, torby, kaski, mechanizmy zębatkowo-zapadkowe...

zdjęcie sprzętu alpinistycznego Irudek
strona kontakt
logo Protekt

Protekt

Urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości – szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

zdjęcie sprzętu alpinistycznego Protekt
katalog kontakt
logo Portwest

Portwest

PORTWEST - jest liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnej, wygodnej i najwyższej jakości odzieży roboczej i ochronnej spełniającej miedzynarodowe standardy. Wszystkie nowe produkty PORTWEST są tak projektowane, aby dostosować się do zmieniających potrzeb użytkowników.

zdjęcie sprzętu alpinistycznego Portwest
katalog kontakt
logo Canis

Canis

W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

zdjęcie sprzętu alpinistycznego Canis
katalog kontakt
logo Cerva

Cerva

CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

zdjęcie sprzętu alpinistycznego Cerva
katalog kontakt
logo Industrial Starter

Industrial Starter

Firma z tradycją i szacunkiem. Rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjęcie sprzętu alpinistycznego Industrial Starter
strona kontakt
logo Reis

Reis

Wszystko co potrzebujesz do ochrony w pracy. Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjęcie sprzętu alpinistycznego Reis
katalog on-line kontakt

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY