ODZIEŻ OCHRONNA

kris

Przez odzież ochronną należy rozumieć ten rodzaj ubioru, który chroni człowieka przed wpływem wszelkich czynników niebezpiecznych dla jego zdrowia. Jej zadaniem jest również zabezpieczenie przed urazami ciała. Dlatego tak ważne jest, aby elementy odzieży ochronnej zostały wykonane nie tylko solidnie, ale przede wszystkim z właściwych materiałów, które wytrzymają czasem bardzo trudne warunki pracy. Nietrudno się zorientować, że ten rodzaj stroju jest bardzo potrzebny w wielu zawodach. Z odzieży ochronnej będą korzystać osoby pracujące w szeroko rozumianym przemyśle czy też w branży medycznej, ale także służby mundurowe i ratownicze czy osoby zatrudnione w laboratorium. Ochronna odzież BHP jest też niezbędna podczas pracy w rolnictwie.

Różne między odzieżą ochronną a roboczą

W wielu przypadkach błędnie utożsamia się odzież ochronną z innym typem odzieży pracowniczej, tzw. roboczą. Różnice między nimi mogą być znaczne lub jeden typ ubioru może pełnić obie role. Akcesorium wpisującym się do tej drugiej kategorii jest skórzany fartuch spawacza, który z jednej strony zabezpiecza przed zabrudzeniem odzieży, a z drugiej – chroni pracownika przez iskrami czy odpryskami metali. Bardziej wyspecjalizowaną rolę pełnią strój strażaka czy odzież ochrona i robocza dla pracownika lakierni. W przypadku, gdy w grę wchodzi np. ogień lub inne, dużo bardziej niebezpieczne czynniki, odzież robocza będzie niewystarczająca, a pracownik bardzo szybko odczuje skutki braku odpowiedniej ochrony. Jeżeli decydujecie się Państwo na zakup ochronnej odzieży BHP wiecie, że kupujecie sprawdzony materiał. Podlega on bowiem obowiązkowej certyfikacji, zgodnej z ustalonymi odgórnie normami BHP.

Możliwości

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas materiałami. Zagwarantujemy Państwu dostęp do solidnych elementów stroju, które będą Wam służyć przez długi czas. W przypadku pytań, lub chęci skorzystania z rady osób o dużej wiedzy i bogatym doświadczeniu, zapraszamy do kontaktu.

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Snickers Workwear

Snickers Workwear

Deszcz, wiatr i mróz to dodatkowe wyzwania dla odzieży roboczej. Użytkownicy oczekują ciepła i suchości bez pocenia się podczas pracy. Podczas długich deszczowych dni poza budynkiem oczywistym wyborem są nasze zaawansowane ubrania z materiału GORE-TEX. Odzież jest w pełni wodoodporna, chroni przed wiatrem i zapewnia optymalną przepustowość powietrza.

zdjęcie odzieży ochronnej
strona kontakt
logo Portwest

Portwest

PORTWEST jest liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnej i wygodnej najwyższej jakości odzieży roboczej i ochronnej spełniającej miedzynarodowe standardy. Wszystkie nowe produkty PORTWEST są tak projektowane, aby dostosować się do zmieniających potrzeb użytkowników. Proponujemy niezawodną odzież przewdeszczową, wiatrochronną i ocieplaną tej marki.

zdjęcie odzieży ochronnej Portwest
katalog kontakt
logo Planam

Planam

Odzież, która przyciąga wzrok! Specjalistyczna odzież robocza i rekreacyjna uszyta z najwyższych jakościowo gatunków tkanin z możliwościa wszywania emblematów firm. Firma PLANAM zaliczana jest do wiodących przedsiębiorstw w branży odzieży roboczej. Wśród topowych produktów tej firmy szczególnie polecamy odzież z serii MAJOR PROTECT oraz ODZIEŻ OCHRONNĄ DLA SPAWACZY.

zdjęcie odzieży ochronnej Planam
strona kontakt
logo Canis

Canis

Wiodący producent i dystrybutor produktów BHP. W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

zdjęcie odzieży ochronnej Canis
katalog kontakt
logo Sioen

Sioen

Profesjonalna odzież robocza SIOEN oferuje szeroką gamę profesjonalnej odzieży roboczej, jak płaszcze przeciwdeszczowe, odzież o podwyższonej widoczności, ochrona przed ogniem i wyższymi temperaturami czy ubrania antystatyczne i wiele, wiele więcej.

zdjęcie odzieży ochronnej Sioen
strona kontakt
logo Polstar

Polstar

Ubrania nowej generacji z kolekcji: GROSVENOR doskonałe na deszczowe dni. Bardzo lekka i wygodna dzięki czemu jest wyjątkowo praktyczna. Spełnia wymagania wszystkich, którzy cenią wygodę i komfort użytkowania. Złożona z powodzeniem mieści się w niewielkiej nylonowej szaszetce. Oferta nasza obejmuje odzież chroniącą przed deszczem, wiatrem i chłodem tej marki.

zdjęcie odzieży ochronnej Polstar
strona kontakt
logo Cerva

Cerva

Coraz wyższa jakość i bardziej przystępne ceny. CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej jakości.

zdjęcie odzieży ochronnej Cerva
katalog kontakt
logo Uvex

Uvex

UVEX to tworzenie, produkcja oraz dystrybucja przemysłowych produktów ochronnych, które spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, funkcjonalności oraz innowacyjności.Dla produktów UVEX, które oferujemy naszym klientom, ustanawiono najwyższe wymagania jakościowe. „Made in UVEX” to obietnica jakości, jaką otrzymuje klient.

zdjęcie odzieży ochronnej Uvex
katalogi kontakt
logo Sara

Sara

Wykwalifikowany zespół pracowników, komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze - to połączenie daje Państwu gwarancję jakości i powtarzalności produktów. Mnogość kolekcji, duża paleta kolorów, oraz szeroka gama rozmiarów to duża szansa na wybranie odpowiedniego produktu.

zdjęcie odzieży ochronnej Sara
katalog kontakt
logo Industrial Starter

Industrial Starter

Firma z tradycją i szacunkiem. Rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjęcie odzieży ochronnej Industrial Starter
strona kontakt
logo Reis

Reis

Wszystko czego potrzebujesz do ochrony w pracy. Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjęcie odzieży ochronnej Reis
katalog on-line kontakt
logo AJ Group

AJ Group

Marka PROS/AQUAPROS - to najwyższej jakości specjalistyczna odzież wodoochronna, stworzona da najbardziej wymagających użytkowników - producentem jest AJ Group Sp. z o.o., jakość potwierdzona liczymi certyfikatami

zdjęcie odzieży ochronnej AJ Group
katalog kontakt

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY